Start Wolnotariat rodzinny Działo się w Małachowie Szemborowicach

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Działo się w Małachowie Szemborowicach Drukuj

 W dniu 01 czerwca  br.  spotkaliśmy się aby tworzyć ogród ziołowy przy nowej siedzibie naszego stowarzyszenia w Małachowie Szemborowicach. A wszystko to w ramach wolontariatu rodzinnego - lokalnie i projektu "Zielarskie wspólne stoły", który odnosi się do potrzeby bycia razem. Liczba osób, które zaangażowały się w projekt była dla nas miłym zaskoczeniem. Bardzo dziękujemy rodzinom z Małachowa i rodzinom zaprzyjaźnionym z naszym stowarzyszeniem, że zaangażowały się w projekt i że wspólnymi siłami zagospodarowaliśmy miejsce na ogród i posadziliśy zioła. Był to pierwszy etap projektu. Kolejny etap to warsztaty kulinarne z wykorzystaniem daru ogrodu ziołowego - na co musimy trochę poczekać. Celem naszych działań jest utworzenie miejsca gdzie będzie można spędzać wyjątkowy czas, cieszyć się wspólną chwilą, uczyć się i zwalniać tempo swego życia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniej akcji wolontariatu rodzinnego - lokalnie.

 

 

„Projekt realizowany w ramach Programu Fundacji PZU „Wolontariat Rodzinny – lokalnie” realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce”