Start Leader Małe projekty 2011 Miss Bikini Model International - relacja

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Miss Bikini Model International - relacja Drukuj

 

Koniec miasta,początek prawdziwej przygody - takie hasło towarzyszyło tej imprezie od samego początku. Na plaży utrzymanej w stylku tropiku od początku było gorąco.Nie tylko dopisała pogoda,ale wiele emocj,które towarzyszyły sobotnim wydarzeniom.

 

Już od samego rana na zbiorniku pożwirowym w Owińskach rywalizowali wędkarze o.....najpiękniejszą rybkę.Potem kolejne drużyny rozgrywały turniej plażówki, biegacze pokonali dystans prawie 2 km,aby wrócić na plażę i wziąć udział we wspólnej lekcji aerobiku. Prawdziwi śmiałkowie smakowali kule lodów casate na czas i kroili bochen chleba na ...jak najwięcej skibek!Na tropicalnej plaży każdy mógł znależc coś dla siebie-prawdziwy raj dla dzieci-ciepła woda-gigantyczny plac zabaw,pyszne lody i jeszcze możliwość przebierania w się w bajkowe stroje i fotografowania!Gdy prawdziwy rodzinny festyn trwał w najlepsze na niebie pojawił się helikopter.Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przeprowadziło niesamowity pokaz ratownictwa-oby na tym kąpielisku ten specjalistyczny sprzęt był dla nas jedynie przestrogą. Emocje podniosły się , gdy z helikoptera wysiadł Grzegorz Wilk - gwiazda sobotniego wieczoru. Zaraz potem na plaży pojawioło się czarne porshe z ubiegłorocznymi finalistkami konkursów MISS MODEL BIKINI.

Wybory Miss Bikini Model Intarnational odbywają się w Polsce od 2005 r., a zeszłoroczna miss Olga Kamińska zdobyła tytuł "Miss European Tourism Quenn 2011". Znalazła się na okładce styczniowego wydania magazyny "Playboy" i była twarzą tegorocznych wyborów w Chinach i na Tajwanie.W 2009 wygrała Poznanianka Żaneta Niżnikowska i reprezentowała Polskę w wyborach na Malcie.
W sobotnim konkursie wzięło udział 19 dziewcząt, m.in. ze Szczecina, Gdańska, Wrocławia, Zabrza i Katowic, a także z Leszna i Wałcza. Imprezie rozgrywającej się w egzotycznej scenerii sztucznej plaży z palmami i domkami z trzciny towarzyszył koncert Grzegorza Wilka.Dziewczęta pokazały się w strojach sportowych, sukniach koktailowych oraz w bikini.Jury po raz trzeci z rzędu wybrało Poznaniankę.Tytuł Miss Bikini International 2011 i bilet na Tajwan zdobyła Kamila Maćkowiak, która została także miss publiczności.Pierwszą Vice Miss została mieszkanka Gminy Czerwonak Katarzyna Piechowiak.

CRKF ,,AKWEN' SKŁADA SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA POMOC W ZORGANIZOWANIU IMPREZY DLA: LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA ,,ŚWIATOWID"I MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO,WIELKOPOLSKIEGO WODNEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO,KLUBU MUZYCZNEGO BAKER STREET,RESTAURACJI I KLUBOWI MUZYCZNEMU CRIME STORY,PRZEDSIĘBIORSTWU WIELOBRANŻOWEMU TRANSKOM SP.Z O.O. W KOZIEGŁOWACH,POSNANIA GOLF CLUB,CENTRUM OGRODNICZEMU PRIMA FLORA W OWIŃSKACH,ALOESPA W CZERWONAKU,STACJI OBSŁUGI SAMOCHODÓW SŁAWEX W CZERWONAKU,HARCERZOM KOMENDY HUFCA CZERWONAK,MONICE PYŚ (SZKOŁA TAŃCA PRZY PŁYWALNI W KOZIEGŁOWACH),SPORTTECH DYSTRYBUTOROWI STROJÓW SPORTOWYCH,OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W CZERWONAKU.

 

Projekt "Koniec miasta początek przygody" został sfinansowany ze środków EFRROW Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 z osi 4 LEADER w ramach działania "małe projekty"; tj. operacji które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania osi 3 ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi - Europa inwestująca w obszary wiejskie.

 

Zdjęcia: Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej "AKWEN"