Start Leader Aktualności Finał Turnieju Piłki Nożnej Sołectw Gminy Trzemeszno

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Finał Turnieju Piłki Nożnej Sołectw Gminy Trzemeszno Drukuj

 W dniu 28.09.2014 r. w Wydartowie odbyły się szóste – ostatnie rozgrywki piłki nożnej sołectw o puchar Burmistrza MiG Trzemeszno i Stowarzyszenia Światowid. Rozgrywki były bardzo zacięte, ponieważ wyniki meczy miały wpływ na tabelę generalną. I miejsce wywalczyło Sołectwo Zieleń-Bieślin – drużyna zdobyła aż 129 pkt. zdobywając aż czterokrotnie mistrza turnieju. II miejsce zasłużenie należało się Drużynie z Szydłowa-Płaczkowa, którzy zebrali w sumie 99 pkt. Sołectwo Niewolno – zwycięzca wczorajszego turnieju zdobyło 24 pkt. i tym samym awansowało na III miejsce w tabeli.

 

Organizatorzy wraz z sędziami wytypowali wczoraj także najlepszego zawodnika całego cyklu jakim został Kacper Kiełpiński z Zielenia oraz najlepszego bramkarza – Tomasza Kluzka z Miat. Królem strzelców został Kacper Wlekliński, który zdobył aż 36 bramek.

Wszyscy uczestnicy turniejów otrzymali również koszulki ufundowane przez Stowarzyszenie Światowid.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, natomiast trzy najlepsze otrzymały dodatkowo nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostali także zawodnicy wytypowani do nagród indywidualnych. Poza tym Sołectwo Wydartowo ufundowało tort w kształcie boiska do piłki nożnej dla zwycięzców tylko wczorajszego turnieju jakim była drużyna z Niewolna.

Organizatorzy turnieju jak zawsze postarali się o dobrą zabawę nie tylko dla zawodników ale także dla kibiców. Na dzieci czekały darmowe atrakcje, konkurs plastyczny, konkursy sportowe czy mini mecz w potrójnych spodniach. Dorośli wzięli udział m.in. konkurencji przeciągania liny. Można było darmowo skosztować smacznej zupy, kiełbaski i domowych wypieków.

Dokładne wyniki wszystkich turniejów oraz większa ilość zdjęć na stronie turnieju www.turniejsolecki.pl

Turnieje zostały dofinansowane przez Stowarzyszenie Światowid z Łubowa ze środków Unii Europejskiej osi 4 Leader PROW 2007-2013, działania 4.31 Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.