Start Leader Aktualności Turniej Piłki Nożnej w Niewolnie

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Turniej Piłki Nożnej w Niewolnie Drukuj

 

 W minioną sobotę (16.08.2014) w Niewolnie został rozegrany turniej z cyklu Turniejów Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszno i Stowarzyszenia Światowid 2014 roku. Do końca tegorocznego Grand Prix pozostały jeszcze dwa turnieje: 14.09.2014 w Mijanowie i 28.09.2014 w Wydartowie.

Do sobotniego turnieju przystąpiły wszystkie drużyny: 12 sołectw. Po raz trzeci w tym roku mistrza zdobył Zieleń-Bieślin. II miejsce tym razem należało do Rudek, III miejsce na podium  wywalczyli piłkarze z Szydłowa-Płaczkowa. Tym razem gospodarz turnieju ( Sołectwo Niewolno) zorganizował nagrody także dla króla strzelców – Kacpra Wleklińskiego z Szydłowa, najlepszego zawodnika – Piotra Nowickiego z Zielenia oraz najlepszego bramkarza Piotra Stablewskiego z Niewolna. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Wręczania nagród dokonali: Burmistrz MiG Trzemeszno Pan Krzysztof Dereziński, Prezes Stowarzyszenia Światowid Pan Zygmunt Nowaczyk, oraz Radni Rady Miejskiej w Trzemesznie: Pan Krzysztof Szapował, Leszek Figaj oraz Grzegorz Koperski.

W trakcie rozgrywek rozlosowane zostały nagrody dla zawodników w postaci piłek do gry w piłkę nożną – loteria została zorganizowana przez sołectwo Niewolno.

Oprócz rozgrywek piłki nożnej zostały zorganizowane dla dzieci i młodzieży zajęcia rekreacyjno-sportowe. Dzieci mogły skorzystać z darmowego dmuchanego placu zabaw oraz z kul wodnych. Ponadto odbyły się takie konkurencje jak mini mecz piłkarski w potrójnych spodniach, przeciąganie liny oraz konkurencja strzelania z dubeltówki dla dorosłych. Gospodarze zadbali również o poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju, można było skosztować kiełbaski z grilla, bigosu, grochówki czy wypieków domowych przygotowanych przez mieszkańców Niewolna.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Światowid z Łubowa, Urząd Miasta i Gminy w Trzemesznie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie, Sołectwo Niewolno.

Impreza „Turniej piłki nożnej Niewolno, Mijanowo, Wydartowo” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader Działanie 4.31 Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Europa inwestująca w obszary wiejskie Instytucja Zarządzająca PROW 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi