Start Leader Aktualności Wyniki konkursu "Najładniejszy ogód wiejski"

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Wyniki konkursu "Najładniejszy ogód wiejski" Drukuj

 

Informujemy, że w dniu 13.08.2012 r. odbyło się posiedzenie komisji oceniającej zgłoszone ogrody na konkurs "Najładniejszy ogród wiejski" w osobach: Bogusława Urbaniak, Patryk Henzel i Marek Kurek.
I miejsce zajął ogród Pani Bogumiły Samborskiej
II miejsce zajął ogród Pani Aleksandry Bielak
III miejsce zajął ogród Pani Anny Stachowiak

W dniu 14.08.2012 r. Zarząd Stowarzyszenia Światowid podjął decyzję o przyznaniu wyróżnienia dla ogrodu Pani Małgorzaty Kołodziej.

Osoby zwycięskie i wyróżnione zostaną powiadomione o wręczeniu nagrody w trybie telefonicznym do dnia 16.08.2012 r. Wręczenie nagród nastąpi podczas Dożynek Gminnych z których pochodzą zwycięzcy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy na udział w konkursie.


Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową:

 

Miejsce

IMIĘ I NAZWISKO

1

Bogumiła Samborska

2

Aleksandra Bielak

3

Anna Stachowiak

4

Małgorzata Kołodziej

5

Barbara Jóźwiak

6

Mirandolina Andrzejewska

7

Magdalena Janicka- Sarna

8

Wiesław Klucz

9

Małgorzata i Romuald Nowakowie

10

Radosław Wiśniewski

11

Beata Woźniak

12

Paulina Michalska

13

Genowefa Krauze

14

Aleksander Wielgus

15

Dobrosława Okupniak

16

Beata Rakowska

17

Monika Guzik

18

Beata, Sławomir Biegała

19

Andrzej Tomczak

20

Jadwiga Kieliszek

21

Aneta Wrzos

22

Ewelina, Artur Lazarek

23

Angelika Szarpak

24

Artur Ziębiński

25

Katarzyna Grzelak

26

Irena, Bernard Lisieccy

27

Marianna Kowalska