Start Leader Konkurs fotograficzny - "Zabytki Architektury Naszej Wsi"

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZ
NOW STRON:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Menu

Nasze sklepy

Sklep - Rkodzieo i rzemioso artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - wiee eko produkty spoywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie wiatowid
Maachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serw i nalewek

Smaki cz regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Dziaaj lokalnie
 
Dziaaj lokalnie
 
Dziaaj lokalnie
 
KRAJOWA SIE GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga witego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Konkurs fotograficzny - "Zabytki Architektury Naszej Wsi" Drukuj

 

 

Stowarzyszenie wiatowid serdecznie zaprasza do udziau w konkursie fotograficznym „Zabytki Architektury Naszej Wsi”. Konkurs ma na celu promocj dziedzictwa kulturowego i architektonicznego obietków typowych dla wsi a zarazem podnoszenie walorów estetycznych i rozwoju twórczego dla osób amatorsko wykonujcych zdjcia.

 

W konkursie mog bra udzia mieszkacy do 20 roku ycia jak i starsi z terenu 14 gmin objtych dziaaniem stowarzyszenia (Czerniejewo, Czerwonak, Gniezno, Kiszkowo, Kleszczewo, Kecko, Kostrzyn, ubowo, Mieleszyn, Nekla, Niechanowo, Pobiedziska, Trzemeszno, Witkowo).
Regulamin konkursu wraz z formularzem zgoszeniowym zostay zamieszczone poniej do pobrania.
Niniejszy konkurs rozpoczyna si 20 maja 2012 roku, natomiast termin wysyania prac konkursowych  upywa 30 wrzenia 2012r.
Laureatom konkursu, Komisja Konkursowa przyzna w obu kategoriach wiekowych nagrody w postaci bonów towarowych o wartoci 1200 z za miejsce pierwsze, 1000 z za miejsce drugie i 700 z za miejsce trzecie.
Dziki rozpropagowaniu tego konkursu na terenie Pastwa soectwa bdzie moliwa promocja nie tylko Pastwa wsi, ciekawych nieodkrytych miejsc ale take odkycie talentów, które na pewno istniej na waszym terenie dziaania.

Serdecznie zachcamy do udziau w tym konkursie.

REGULAMIN KONKURSU