Start Leader Aktualności Ogłoszenie o naborze wniosków dla działania "Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej"

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Ogłoszenie o naborze wniosków dla działania "Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej" Drukuj

 Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie pomocy dla działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013 dla operacji dotyczącej budowy mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii, służących do wytwarzania energii, w szczególności energii elektrycznej lub cieplnej oraz zużywania jej na potrzeby własne.

 

Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy dla operacji dotyczącej budowy mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii, służących do wytwarzania energii, w szczególności energii elektrycznej lub cieplnej oraz zużywania jej na potrzeby własne w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013 (w oparciu § 6 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Rolnictwa Rozwoju Wsi z dnia 1 kwietnia 2008 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013; Dz. U. z 2013r, poz. 1419 ze zm.)

  • 2 punkty w ramach kryterium regionalnego otrzymuje projekt, który zakłada podłączenie/zainstalowanie mikroinstalacji prosumenckich na więcej niż 15 obiektach,
  • 1 punkt w ramach kryterium regionalnego otrzymuje projekt, który zakłada podłączenie/zainstalowanie mikroinstalacji prosumenckich na od 5 do 15 obiektach,
  • 0 punktów w ramach kryterium regionalnego otrzymuje projekt, który zakłada podłączenie/zainstalowanie mikroinstalacji prosumenckich na mniej niż 5 obiektach.

Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do składania wniosków o przyznanie pomocy w terminie od 6 maja 2015 r. do 1 czerwca 2015 r.

Miejsce i tryb składania wniosków: wnioski należy składać bezpośrednio w Kancelarii Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich w Poznaniu, ul. Szyperska 14, parter; w godzinach: 7.30 do 15.30.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym wzór formularza wniosku o przyznanie pomocy wraz z instrukcją jego wypełniania, kryteria wyboru operacji oraz wykaz dokumentów niezbędnych do weryfikacji wniosku dostępne są na stronie internetowej Programu: www.prow.umww.pl

„Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Instytucja odpowiadająca za treść ogłoszenia - Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego”

 

Załączniki:
Pobierz plik (instrukcja do wniosku.pdf)instrukcja do wniosku.pdf [ ] 824 kB
Pobierz plik (Oświadczenie OZE.doc)Oświadczenie OZE.doc [ ] 133 kB
Pobierz plik (Wzor_wniosku_aktywny.xls)Wzor_wniosku_aktywny.xls [ ] 414 kB
Pobierz plik (Wzor_wniosku_pdf.pdf)Wzor_wniosku_pdf.pdf [ ] 350 kB