Start Inne programy Szkolenie dla lokalnych liderek

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Szkolenie dla lokalnych liderek Drukuj


 "Szkoła liderek rozwoju lokalnego" to projekt skierowany do aktywnych społecznie kobiet działających na terenie LGD Stowarzyszenie Światowid.

W bieżącym roku Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich zamierza kontynuować, zrealizowany pilotażowo w 2010 roku,  projekt pod nazwą "Szkoła liderek rozwoju lokalnego". Projekt skierowany jest do aktywnych społecznie kobiet działających na terenie LGD. W zeszłym roku  w projekcie uczestniczyły panie z terenu "Solnej Doliny", "Puszczy Noteckiej, "Wrót Wielkopolski" oraz "Czarnkowsko- Trzcianeckiej LGD".  Poprowadzone w ramach szkoły zajęcia otrzymały wysokie oceny. 

 

KSOW zamierza kontynuować zajęcia z udziałem wszystkich chętnych do współpracy w tym zakresie LGD. Stowarzyszenie Światowid w 2011 roku zgłosiło zainteresowanie swoim udziałem w charakterze partnera KSOW w realizacji tego projektu.

Rola nasza polega na zbudowaniu grupy 20 kobiet, które będę uczestniczyły w zajęciach i przekazania im wszystkich koniecznych informacji. Program szkoły obejmuje dwa dwudniowe bloki tematyczne. Zajęcia odbywają się w Centrum Integracji Europejskiej  Rokosowie. KSOW zapewnia transport do Rokosowa z jednego miejsca zbiórki  na terenie LGD i odwiezienie po zajęciach w  to samo miejsce. Wszystkie uczestniczki otrzymują zaświadczenia o udziale w szkoleniu.  Znane są już terminy szkoleń 16-17.09.2011 r. i 14-15.10.2011 r.

W związku z tym jeżeli jest Pani zainteresowana udziałem w szkole dla liderek rozwoju lokalnego to prosimy o zgłoszenie się do udziału w szkoleniu do Stowarzyszenia Światowid mailowo bądź telefonicznie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
(61) 427 59 50.

 

PROGRAM SZKOLENIA