Start Inne programy Najładniejsze lampiony wybrane !!!

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Najładniejsze lampiony wybrane !!! Drukuj

W dniu 14 grudnia br. odbyło się posiedzenie oceniające lampiony nadesłane do naszego stowarzyszenia na konkurs na naładniejszy lampion adwentowy. Komisja w składzie: Ks. Andrzej Kaczmarek - proboszcz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Dabrówce Kościelnej, Zbigniew Pluta - artysta, malarz z Gniezna, Karol Soberski - redaktor naczelny informacjilokalnych.pl oraz Katarzyna Jórga - Prezes Stowarzyszenia Światowid, wybrała 22 najładniejsze lampiony. Lampiony były oceniane według kilku kryteriów: technika, staranność, estetyka, samodzielność wykonania pracy, ilość materiałów wykorzystanych, funkcjonalność, kolorystyka oraz trudność wykonania lampionu.

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 19 grudnia br.  podczas Bożonarodzeniowego Targu Wiejskiego w Łubowie o godzinie 13.00. Wszytskich uczestników konkursu serdecznie zapraszamy na wręczenie nagród.

 

 LISTA ZWYCIĘZCÓW:

  Imię Nazwisko Klasa Szkoła
1 Mateusz Beśka  1 Szkoła Podstawowa w Lednogórze
2 Patrycja Zakrzewska 4 Zespół Szkolno- Gimnazjalny Zdziechowa
3 Jakub Grajek 1 Zespół Szkół Publicznych w Żydowie
4 Magdalena Muniga 4 Szkoła Podstawowa w Jankowie Dolnym
5 Patrycja Jastrzębska 4 Zespół Szkolno- Gimnazjalny Zdziechowa
6 Weronika Rynarzewska 0 Szkoła Podstawowa w Owieczkach
7 Jakub Sobański 4 Szkoła Podstawowa w Modliszewku
8 Weronika Sądej/Klaudia Sadej 1 i 3 Szkoła Podstawowa w Lednogórze
9 Eryk Borzykowski 3 Szkoła Podstawowa w Lednogórze
10 Wiktoria Maćkowiak 2 Szkoła Podstawowa w Jankowie Dolnym
11 Julia Pakulska 1 Zespół Szkół Publicznych w Żydowie
12 Daria Szałamacha 5 Szkoła Podstawowa w Łubowie
13 Oliwia Krupa 1 Zespół Szkół Publicznych w Żydowie
14 Kacper Piechowiak 4 Zespół Szkół w Trzemżalu
15 Tomasz Owocki 6 Szkoła Podstawowa w Lednogórze
16 Anastazja Kiełpińska 4 Szkoła Podstawowa w Czerniejewie
17 Bożena Stolarz 1 Szkoła Podstawowa w Lednogórze
18 Nikodem Szkudlarz 1 Zespół Szkół Publicznych w Żydowie
19 Michał Helman 5 Szkoła Podsatwowa w Modliszewku
20 Patrycja Pankowska 5 Szkoła Podstawowa w Łubowie
21 Kamil Stachowiak 5 Szkoła Podstawowa w Modliszewku
22 Monika Panowicz  6 Szkoła Podstawowa w Lednogórze NAGRODA SPECJALNA PRZYZNANA PRZEZ PANIĄ PREZES KATARZYNĘ JÓRGĘ

 OSOBY, KTÓRE NIE ODEBRAŁY 19 GRUDNIA NAGRÓD ZAPRASZAMY PO ODBIÓR NAGRODY DO BIURA STOWARZYSZENIA ŚWIATOWID DO DNIA 22 GRUDNIA 2010 R. LUB OD 3 STYCZNIA 2011 R. BĄDŹ PO WCZEŚNIEJSZYM  USTALENIU TERMINU ODBIORU NAGRODY Z PANIA KATARZYNĄ JÓRGA POD NUMEREM TELEFONU 509 210 483.