UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZ
NOW STRON:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Menu

Nasze sklepy

Sklep - Rkodzieo i rzemioso artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - wiee eko produkty spoywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie wiatowid
Maachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serw i nalewek

Smaki cz regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Dziaaj lokalnie
 
Dziaaj lokalnie
 
Dziaaj lokalnie
 
KRAJOWA SIE GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga witego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Drukuj

W dniu 14 grudnia br. odbyo si posiedzenie oceniajce lampiony nadesane do naszego stowarzyszenia na konkurs na naadniejszy lampion adwentowy. Komisja w skadzie: Ks. Andrzej Kaczmarek - proboszcz Sanktuarium Matki Boej Pocieszenia w Dabrówce Kocielnej, Zbigniew Pluta - artysta, malarz z Gniezna, Karol Soberski - redaktor naczelny informacjilokalnych.pl oraz Katarzyna Jórga - Prezes Stowarzyszenia wiatowid, wybraa 22 najadniejsze lampiony. Lampiony byy oceniane wedug kilku kryteriów: technika, staranno, estetyka, samodzielno wykonania pracy, ilo materiaów wykorzystanych, funkcjonalno, kolorystyka oraz trudno wykonania lampionu.

Uroczyste ogoszenie wyników nastpi 19 grudnia br.  podczas Boonarodzeniowego Targu Wiejskiego w ubowie o godzinie 13.00. Wszytskich uczestników konkursu serdecznie zapraszamy na wrczenie nagród.

 

 LISTA ZWYCIZCÓW:

  Imi Nazwisko Klasa Szkoa
1 Mateusz Beka  1 Szkoa Podstawowa w Lednogórze
2 Patrycja Zakrzewska 4 Zespó Szkolno- Gimnazjalny Zdziechowa
3 Jakub Grajek 1 Zespó Szkó Publicznych w ydowie
4 Magdalena Muniga 4 Szkoa Podstawowa w Jankowie Dolnym
5 Patrycja Jastrzbska 4 Zespó Szkolno- Gimnazjalny Zdziechowa
6 Weronika Rynarzewska 0 Szkoa Podstawowa w Owieczkach
7 Jakub Sobaski 4 Szkoa Podstawowa w Modliszewku
8 Weronika Sdej/Klaudia Sadej 1 i 3 Szkoa Podstawowa w Lednogórze
9 Eryk Borzykowski 3 Szkoa Podstawowa w Lednogórze
10 Wiktoria Makowiak 2 Szkoa Podstawowa w Jankowie Dolnym
11 Julia Pakulska 1 Zespó Szkó Publicznych w ydowie
12 Daria Szaamacha 5 Szkoa Podstawowa w ubowie
13 Oliwia Krupa 1 Zespó Szkó Publicznych w ydowie
14 Kacper Piechowiak 4 Zespó Szkó w Trzemalu
15 Tomasz Owocki 6 Szkoa Podstawowa w Lednogórze
16 Anastazja Kiepiska 4 Szkoa Podstawowa w Czerniejewie
17 Boena Stolarz 1 Szkoa Podstawowa w Lednogórze
18 Nikodem Szkudlarz 1 Zespó Szkó Publicznych w ydowie
19 Micha Helman 5 Szkoa Podsatwowa w Modliszewku
20 Patrycja Pankowska 5 Szkoa Podstawowa w ubowie
21 Kamil Stachowiak 5 Szkoa Podstawowa w Modliszewku
22 Monika Panowicz  6 Szkoa Podstawowa w Lednogórze NAGRODA SPECJALNA PRZYZNANA PRZEZ PANI PREZES KATARZYN JÓRG

 OSOBY, KTÓRE NIE ODEBRAY 19 GRUDNIA NAGRÓD ZAPRASZAMY PO ODBIÓR NAGRODY DO BIURA STOWARZYSZENIA WIATOWID DO DNIA 22 GRUDNIA 2010 R. LUB OD 3 STYCZNIA 2011 R. BD PO WCZENIEJSZYM  USTALENIU TERMINU ODBIORU NAGRODY Z PANIA KATARZYN JÓRGA POD NUMEREM TELEFONU 509 210 483.