Start Inne programy Lokalne przetwórstwo w Światowidzie

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Lokalne przetwórstwo w Światowidzie Drukuj

W dniu 12.10.2015 r. Stowarzyszenie Światowid gościło 14 osób z województwa kujawsko-pomorskiego. Nasi goście to członkowie i pracownicy Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk", Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia NASZA KRAJNA oraz Kujawsko - Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Celem wizyty było poznanie zbudowanego przez nasze stowarzyszenie w tym roku inkubatora przetwórstwa rolno-spożywczego oraz zasad jego działalności. Spotkaniu towarzyszyła żywa i merytoryczna dyskusja o zasadach funkcjonowania inkubatorów w kontekście nowej perspektywy PROW 2014-2020. Goście uczestniczyli również w warsztatach zielarskich, poznając działalność edukacyjną naszego stowarzyszenia.