Start Inne programy

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Inne programy
Zakończenie projektów Drukuj

W dniu 16 grudnia br. pracownicy biura spędzili dzień w stolicy, uczestnicząc w dwóch ważnych wydarzeniach, związanych z działalnością Stowarzyszenia Światowid. Od rana obyła się konferencja podsumowująca projekt "Przedsiębiorcze i niezależne ngo" realizowany przez Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich. Przypomnijmy, że szkolenie w subregionie wielkopolskim organizowało nasze stowarzyszenie. A popołudniu spędziliśmy w rodzinnej i już przedświątecznej atmosferze, biorąc udział w zakończeniu i podsumowaniu projektu "Wolontariat rodzinny lokalnie" organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację PZU. Światowid realizował ze środków tego programu projekt "Zielarskie wspólne stoły".

Więcej…
 
Członek Stowarzyszenia Światowid laureatem XX edycji Nagrody im. Witolda Hulewicza Drukuj

Członek naszego stowarzyszenia p. Maciej Adamski, nauczyciel gimnazjum w Trzemesznie, został laureatem XX edycji Nagrody im. Witolda Hulewicza.  Nagroda została przyznana w związku z działaniami na rzecz „małej ojczyzny”- zorganizowaniem kilku sesji popularnonaukowych, publikacjami z zakresu historii Trzemeszna i regionu (wydawanymi również ze środków Stowarzyszenia Światowid) oraz za podtrzymywanie pamięci o Witoldzie Hulewiczu poprzez pomysł organizacji konkursu filmowego im. Braci Hulewiczów, którego jednym z organizatorów było Stowarzyszenie Światowid.

Więcej…
 
O funduszach stypendialnych Drukuj

 

W dniu 11 grudnia br. w siedzibie stowarzyszenia gościliśmy Dorotę Stronkowską z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Małgorzatę Stradomską-Kalinka i Anię Koseską z Fundacji Dobra Sieć z Warszawy. Rozmawialiśmy o funduszach stypendialnych. Panie z Fundacji przekazały bardzo dużo cennych informacji i dobrych praktyk, które wykorzystamy przy budowaniu funduszu stypendialnego Stowarzyszenia Światowid.

Więcej…
 
Ogólnokrajowe szkolenie z wiedzy o projekcie LADDER oraz metodyki wdrażania D.E.A.R dla przedstawicieli Samorządów i Lokalnych Grup Działania Drukuj

 

W dniach 07-08 grudnia 2015 roku na zaproszenie Związku Gmin Wiejskich RP w Zakopanem Katarzyna Jórga uczestniczyła w szkoleniu dotyczącego wiedzy o projekcie LADDER oraz metodyki wdrażania D.E.A.R. Szkolenie wprowadzało uczestników zajmujących się problematyka rozwoju, ochrony środowiska a działających na poziomie lokalnym w kontekście metodyki edukacji globalnej. Szkolenie wskazywało na powiązanie projektów lokalnych w ramach edukacji globalnej. Spotkanie ciekawe, pouczające i bardzo inspirujące w dalszych działaniach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 24