Start Działaj lokalnie Działaj lokalnie VIII Aktualności Rusza Program Działaj Lokalnie VIII !!!

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Rusza Program Działaj Lokalnie VIII !!! Drukuj

  Działaj Lokalnie VIII – nabór wniosków

Stowarzyszenie Światowid serdecznie zaprasza do składania wniosków w ramach
Programu Działaj Lokalnie VIII finansowanego przez
Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.
Wnioski można składać w terminie:
od 17.05. do 16.06.2013 r.

Program adresowany jest do:

organizacji pozarządowychposiadających osobowość prawną (tj. fundacji, stowarzyszeń, oddziałów Caritas zarejestrowanych w KRS lub klubów sportowychzarejestrowanych w ewidencji Starosty Powiatowego), z wyłączeniem fundacji skarbu państwa i ich oddziałów, spółdzielni socjalnych i mieszkaniowych, stowarzyszeń samorządów lokalnych, Lokalnych Grup Działania i Lokalnych Grup Rybackich, Lokalnych Organizacji Turystycznych (działających na podstawie Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o Polskiej Organizacji Turystycznej i w oparciu o ustawę prawo o stowarzyszeniach, zgodnie z Art. 4. ustawy o POT) oraz związków stowarzyszeń. Do konkursu nie mogą aplikować organizacje w likwidacji.

 


grup nieformalnych(w tym także oddziałów terenowych organizacji nieposiadających osobowości prawnej), w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa(jak wyżej) lub jedna z następujących instytucji publicznych: przedszkole publiczne, szkoła publiczna, instytucja kultury, biblioteka publiczna, ośrodek pomocy społecznej. Instytucje te muszą posiadać osobowość prawną lub dysponowaćstosownym pełnomocnictwem od organu, któremu podlegają, do reprezentowania go w zakresie umożliwiającym przeprowadzenie planowanych działań, podpisanie umowy oraz rozliczenie projektu.

- grup nieformalnych, występujących z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL (definicja w części VII pkt.3 REGULAMINU KONKURSU)

W konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje które:

- mają siedzibę w gminach: Łubowo, Gniezno, Niechanowo, Czerniejewo, Czerwonak, Witkowo, Nekla, Kostrzyn, Kiszkowo, Mieleszyn, Kleszczewo, Trzemeszno, Kłecko, Pobiedziska, lub planują prowadzić działania na terenie jednej z wymienionych gmin.

Maksymalna kwota dofinansowania projektu wynosi 6 000,00 zł.

Czas realizacji projektów - min. 3 miesiące max. 6 miesięcy

Termin realizacji projektów - lipiec- grudzień 2013 r.

 

UWAGA!!!

W edycji VIII Programu Działaj Lokalnie wnioski będzie można aplikować za pośrednictwem GENARATORA (DOSTĘPNY JEST PO LEWEJ STRONIE/MIGAJACA IKONA ZŁÓŻ WNIOSEK) dostępnego na naszej stronie internetowej oraz za pośrednictwem e-mail. Wnioski powinny być złożone w dokumencie WORD.

Nie składamy wniosków w wersji papierowej.

 

Organizacje nie posiadające dostępu do interentu będą mogły skorzystać z komputera z dostępem do sieci w biurze Stowarzyszenia Światowid i przez generator złożyć wniosek.

 

Do wniosku nie dołączamy żadnych załączników.

 

W przypadku pozytywnej rekomendacji Lokalnej Komisji Grantowej, wnioskodawcy (z wyjątkiem Inicjatyw DL) będą zobowiązani przed podpisaniem umowy z Ośrodkiem Działaj Lokalnie, do przedstawienia do wglądu dokumentu potwierdzającego posiadanie osobowości prawnej lub stosownego pełnomocnictwa od organu, któremu podlega, do samodzielnego zaciągania zobowiązań oraz prowadzenia działań zaplanowanych w ramach projektu.

 

W celu uzyskania szczegółowych  informacji serdecznie zapraszamy do biura Stowarzyszenia Światowid, które mieści się w Urzędzie Gminy w Łubowie, bądź prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem
(61) 427 59 50.

REGULAMIN KONKURSU DO POBRANIA

WNIOSEK DO POBRANIA