Start Działaj lokalnie Działaj lokalnie VII Konkurs "Opowiedz..." “Opowiedz…” nam o swoim projekcie - 07.09.2010

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

“Opowiedz…” nam o swoim projekcie - 07.09.2010 Drukuj
czwartek, 09 września 2010 16:57

 

W dniu 07 września br. w siedzibie Stowarzyszenia Światowid odbyły się warsztaty w ramach konkursu „Opowiedz…” 2010 realizowanego w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII”. Konkurs „Opowiedz…” ma na celu zachęcić grantobiorców, którzy otrzymali dofinansowanie na realizację swoich projektów, do poszukiwania atrakcyjnych sposobów komunikowania o własnych działaniach i promowania inicjatyw, a przez to ich wpływu na aktywizację lokalnej społeczności oraz na budowaniu dobra wspólnego.

 

Adresatami konkursu jest 18 organizacji i grup nieformalnych, które otrzymały w tym roku dofinansowanie w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII”. W konkursie mogą wziąć udział tylko członkowie organizacji, które realizują w tym roku program Działaj Lokalnie VII.

Konkurs składa się z dwóch etapów: I etapu, który ogłaszany jest lokalnie przez Stowarzyszenie Światowid i II etapu ogólnopolskiego, który organizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. W tegorocznym konkursie zostały ustalone trzy kategorie: ludzie, miejsce i motyw. W ramach tych kategorii należy przesłać prace mające formę fotoreportażu, reportażu multimedialnego albo krótkiego filmu.

 Wtorkowe warsztaty były prowadzone przez Rafała Jerzaka - operatora filmowego, reżysera, który na co dzień zajmuje się reżyserowaniem, nagrywaniem filmów i robieniem zdjęć. Przeanalizował on prace z poprzednich edycji, analizując je pod względem poprawności wykonywani zdjęć technicznie oraz odpowiedniego przedstawienia projektu. Zapoznał uczestników warsztatu z podstawowymi zasadami fotografowania i kręcenia filmów.

Uczestnicy konkursu swoje prace i pomysły będą mogli również skonsultować indywidualnie z Rafałem Jerzakiem i Sławomirem Moraczyńskim w biurze Stowarzyszenia Światowid.

Już dzisiaj zachęcamy wszystkich naszych tegorocznych grantobiorców do wzięcia udziału w konkursie i „Opowiedzenia…” o tym co ciekawego dzieje się w waszym lokalnym środowisku.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową:

REGULAMIN KONKURSU
KARTA ZGŁOSZENIOWA