UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Wizyta studyjna z Mazur Drukuj

 

 W dniach 16-17.12.2012 r. Stowarzyszenie Światowid gościło przedstawicieli Ośrodków Działaj Lokalnie z Mazur. Przybyli goście to: Paweł Wilk z Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych "STOPA", Alina Kierod ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży w Rucianem-Nidzie oraz Jolanta Grad ze Stowarzyszenia MOST w Ełku. Wizyta studyjna odbyła się w ramach Programu Działaj Lokalnie, finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Celem tej wizyty była wymiana doświadczeń pomiędzy Ośrodkami realizującymi od lat program Działaj Lokalnie. Przybyli goście brali udział w Targu wiejskim produktu lokalnego i tradycyjnego w Łubowie, zwiedzili Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie w którym obejrzeli trzy nowe sale ekspozycyjne w technologii 3D, obrazujące historię powstania Państwa Polskiego. Zaproszeni goście nocowali w gospodarstwie agroturystycznym "Modrzewiowe wzgórze" w Promnie (Gmina Pobiedziska), gdzie na kolacji zostali zapoznani z wielkopolskimi smakami kulinarnymi.
W poniedziałek w biurze stowarzyszenia odbyła się wymiana informacji, poglądów i doświadczeń o współpracy z lokalnym środowiskiem, samorządem lokalnym i o sposobach certyfikacji Ośrodków Działaj Lokalnie.
Wizyta studyjna była dla wszystkich bardzo pomocna i pouczająca, wniosła wiele nowych, inspirujących pomysłów w dalszej realizacji Programu Działaj Lokalnie.