Start Działaj lokalnie Działaj lokalnie VII Aktualności Festyn integracyjny w Drzązgowie

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Festyn integracyjny w Drzązgowie Drukuj

 

Dnia 14 lipca 2012r. odbył się w Drzązgowie w ramach projektu „Razem raźniej” festyn, dla podopiecznych Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Razem”, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy Stowarzyszeniu, zaprzyjaźnionych Warsztatów i  Stowarzyszeń działających na terenie powiatu poznańskiego oraz ich rodzin, pod tytułem „Letni blues”.

W czasie festynu uczestnicy brali udział w licznych konkursach np. konkursie piosenki letniej, konkursie plastycznym, czy konkursach sprawnościowych. Ponadto uczestnicy festynu mogli obejrzeć nasz nowy budynek oraz skorzystać z licznych atrakcji (piłkarzyki, stół do tenisa), które na ten dzień przygotowało Stowarzyszenie i WTZ we współpracy z lokalnymi władzami. Nie zabrakło także drobnego poczęstunku i upominków dla każdego uczestnika.

Organizacja festynu była możliwa, gdyż Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Razem” bierze udział w lokalnym konkursie grantowym „Działaj Lokalnie  VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Światowid.

Pragniemy w tym miejscu podziękować także: Cukierni – Pielak, Drukarni Swarzędzkiej oraz pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Kostrzyn i Sołtysowi Drzązgowa za pomoc w organizacji festynu.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy będą często wracali myślami do dnia, w którym odbył się nasz festyn i że będą to tylko same miłe i radosne wspomnienia.

Barbara Brzezińska