Start Działaj lokalnie Działaj lokalnie VII Aktualności Z komputerem za pan brat w Niechanowie

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Z komputerem za pan brat w Niechanowie Drukuj

 

 

W poniedziałkowy wieczór 27.02.2012.  w GOK w Niechanowie, został podsumowany projekt, realizowany przez Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej, który został zgłoszony do ,,Programu Działaj Lokalnie VII”, ogłoszonego przez Stowarzyszenie Światowid. Projekt otrzymał grant w wysokości  4.316zł.

 

            Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: wójt gminy Eugeniusz Zamiar, K. Jórga  Prezes Stowarzyszenia Światowid, dyr. Zespołu Szkół Elżbieta Rzepecka-Roszak, w-ce dyr. Róża Grabowska, dyr. GOK Renia Jastrzębska, dyr. Biblioteki Małgorzata Trzaskowska oraz osoby zaangażowane w pracę przy projekcie, uczestnicy szkolenia, sympatycy i członkowie Stowarzyszenia Rodziców. Podsumowania z realizacji projektu i współpracy Stowarzyszenia Rodziców z UG, przedsiębiorcami  oraz Zespołem Szkół dokonała przewodnicząca SRZN Grażyna Kozanecka-koordynatorka projektu.

              Celem projektu było przeprowadzenie szkolenia komputerowego pod kątem podstawowej obsługi, umiejętnego posługiwania się e-dziennikiem oraz programem Word i Exel. Spotkania odbywały się przez pół roku, po dwie godziny jeden raz w tygodniu. Mieliśmy możliwość przeszkolenia 90 osób.

To były fantastyczne spotkania podczas,  których uczyliśmy się , dyskutowaliśmy i śmialiśmy się a uczestnicy byli bardzo zadowoleni, iż mogli  wyrwać się od codzienności. Te spotkania nas do siebie zbliżyły i wpłynęły na lokalną integrację-powiedziała G. Kozanecka. Zostały zakupione pomoce: tablica reprezentatywna FLIPCHARD, nośniki danych-pendrive, zeszyty, długopisy itp. Szkolenie prowadziła Pani Agnieszka Kowalska.

W formie pięknie przygotowanych ręcznie podziękowań przewodnicząca wyraziła wdzięczność za okazałą pomoc i wsparcie: Panu wójtowi E. Zamiara, K. Jórdze, dyr. Elżbiecie Rzepeckiej-Roszak, R. Grabowskiej, R. Jastrzębskiej, A. Zybale, R. Rybickiej, D. Pożegowiak, A. Maćkowiakowi, K. Walczakowi, sponsorom J.Fabiszakowi, A. Mikołajczakowi, A. Kozaneckiemu i wielu innym, którzy przyczynili się do realizacji projektu. Gorące podziękowania przewodnicząca skierowała do członkiń Stowarzyszenia za pomoc, wsparcie,  pyszne ciasto, zaangażowanie i za to, że jeszcze nigdy nie usłyszała od swoich koleżanek pytania: ,,A co ja z tego będę miała”.

Następnie zabrał głos wójt gminy Eugeniusz Zamiar, dyr E. Rzepecka-Roszak oraz Katarzyna Jórga, którzy nie szczędzili pochwał i gratulacji w stronę SRZN.

Grażyna Kozanecka