Start Działaj lokalnie Działaj lokalnie IX Aktualności Ogłaszamy nabór wniosków do Programu Działaj Lokalnie IX 2015

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Ogłaszamy nabór wniosków do Programu Działaj Lokalnie IX 2015 Drukuj

 

 

Chcesz zmieniać świat? Chcesz wyzwolić jeszcze więcej energii społecznej? Pomożemy Ci! Znów rusza finansowe wsparcie z programu Działaj Lokalnie. Sięgnij po nie! Teraz jest czas składania wniosków.

Czym jest Działaj Lokalnie? To program który finansuje lokalne inicjatywy mieszkańców małych miast i wsi tak, by ich mała ojczyzna była jeszcze piękniejsza. Muzyczny festiwal, nowy plac zabaw, piknik, szlak konny, warsztaty kulinarne? Dołożymy się do nich. Przez 7 lat trwania programu na wasze pomysły przeznaczyliśmy już 404 694 złotych. Efekty Waszych inicjatyw widać już w 14 gminach.

 

 

 

 

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Światowid

ogłasza nabór wniosków do Programu Działaj Lokalnie IX

Termin składania wniosków: 13.04.2015 r. - 13.05.2015 r.

Wnioski można składać poprzez GENERATOR WNIOSKÓW

 

 

Nie składamy wniosków w wersji papierowej, ani mailowej.

Do wniosku nie dołączamy żadnych załączników.

 

 

Program adresowany jest do:

o   organizacji pozarządowychposiadających osobowość prawną (tj. fundacji, stowarzyszeń, oddziałów Caritas zarejestrowanych w KRS lub klubów sportowychzarejestrowanych w ewidencji Starosty Powiatowego), z wyłączeniem fundacji skarbu państwa i ich oddziałów, fundacji utworzonych przez partie polityczne, spółdzielni socjalnych i mieszkaniowych, stowarzyszeń samorządów lokalnych, Lokalnych Grup Działania i Lokalnych Grup Rybackich, Lokalnych Organizacji Turystycznych (działających na podstawie Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o Polskiej Organizacji Turystycznej i w oparciu o ustawę prawo o stowarzyszeniach, zgodnie z Art. 4. ustawy o POT) oraz związków stowarzyszeń. Do konkursu nie mogą aplikować organizacje w likwidacji.

o   grup nieformalnych(w tym także oddziałów terenowych organizacji nieposiadających osobowości prawnej), w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa(jak wyżej) lub jedna z następujących instytucji publicznych: przedszkole publiczne, szkoła publiczna, instytucja kultury, biblioteka publiczna, ośrodek pomocy społecznej. Instytucje te muszą posiadać osobowość prawną lub dysponowaćstosownym pełnomocnictwem od organu, któremu podlegają, do reprezentowania go w zakresie umożliwiającym przeprowadzenie planowanych działań, podpisanie umowy oraz rozliczenie projektu.

o   grup nieformalnych, występujących z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL (definicja w części VII pkt.3 w regulaminie konkursu)

W konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które:

  • mają siedzibę w gminach: Czerniejewo, Czerwonak, Kiszkowo, Kostrzyn, Mieleszyn, Nekla, Orchowo, Niechanowo, Trzemeszno,Witkowo.
     
  • planują prowadzić działania na terenie jednej z wymienionych gmin.

    Kwota wnioskowanej dotacji nie może przekraczać 6.000 złotych.

 

REGULAMIN KONKURSU - DO POBRANIA 

WZÓR WNIOSKU - DO POBRANIA

 

Organizacje nie posiadające dostępu do interentu będą mogły skorzystać z komputera z dostępem do sieci w biurze Stowarzyszenia Światowid i przez generator złożyć wniosek.

 

Więcej informacji na temat naboru wniosków i programu można uzyskać pod numerem telefonu  (61) 415 29 01, mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź osobiście w biurze Stowarzyszenia Światowid w Łubowie 11a (budynek Spółdzielni Usług Rolniczych).