Start Działaj lokalnie Działaj lokalnie IX Aktualności Komiks i makieta - ciąg dlaszy warsztatów

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Komiks i makieta - ciąg dlaszy warsztatów Drukuj

 

Nieformalna grupa Pozytywnie Zakręceni 2 na czele z Panią Agnieszką Torres Torres w ramach realizacji projektu dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Światowid.pt.: "Komiks i makieta to coś, co wszystkich urzeka"; przeprowadziła kolejne warsztaty, których celem było poszerzenie wiedzy wśród dzieci i młodzieży na temat gminy Czerniejewo w szczególności Żydowa i znajdujących się w niej ciekawych budowli poprzez kreatywne, plastyczne warsztaty.

"Za nami spotkanie, podczas którego dzieci tworzyły prace do komiksu. W zajęciach uczestniczyły dzieci spoza naszej gminy dlatego też postanowiliśmy oprowadzić je po Żydowie. Warsztaty odbyły się w plenerze oraz w Centrum Edukacyjnym CK MIAAU Alexa Torres Torres w Żydowie. Dzieci rysowały budynki znajdujące się w naszej miejscowości, a także pelilana, który jest narratorem przyszłego komiksu, ze względu, że znajduje się on na herbie naszej gminy Czerniejewo. Za nami koniec wakacyjnych warsztatów dlatego też pragnę podziękować wszystkim uczestnikom wakacyjnych zajęć. Już wrzesień i szkoła. W tym miesiącu będziemy składać komiks do finalnego dzieła. Na te zajęcia zaproszę was w wkrótce a tymczasem pozdrawiam wszystkich!" - mówi Agnieszka Torres Torres koordynator projektu.